przysucha24.pl

Nie musisz wyruszać na koniec świata aby przeżyć wielką przygodę.

Co warto wiedzieć o niezwykły polskim hotelu Piramida w Tychach?

Hotel Piramida znajdujący się w Tychach jest jednym z najciekawszych polskich ośrodków wypoczynkowych. Swoją rozpoznawalność zyskał dzięki nietypowej bryle wzorowanej na egipskie piramidy.

Również wnętrze jest urządzone w stylu inspirowanym starożytnym Egiptem, na ścianach znajdują się liczne malowidła nawiązujące do tego okresu.

Co oferuje Hotel Piramida (Tychy)?

Ten czterogwiazdkowy hotel przyciąga podróżnych nie tylko swoją konstrukcją lecz również wysokiej jakości pokojami. Każdy z 63 pokoi jest klimatyzowany i wyposażony w szybki bezprzewodowy internet, telewizję satelitarną, radio, sejf i biurko do pracy.

Każdy pokój ma również oddzielną łazienkę z suszarką. Pokoje są zróżnicowane umożliwiając tym samym wybór klientom. W hotelu w sumie może przebywać 136 gości. W cenie pobytu wliczone jest również śniadanie w formie szweckiego bufetu, w którego skład wchodzą: świeże pieczywo, sery, różnorakie wędliny, owoce i słodkości. Oferta gastronomiczna obejmuje również wykwintne obiady, które nie są wliczone w koszt pokoju.

Dostępne są zarówno tradycyjne polskie posiłki, jak również smaczne dania kuchni międzynarodowej. Dodatkowo dostępne są również wysokiej jakości wina. Goście hotelu mogą również skorzystać z strefy Wellness w ramach, której wchodzą: basen z hydromasażem, sucha sauna i studio fitness.

Sprawdź artykuł o 4 najciekawszych Polskich hotelach w portalu niechorze24.pl.

Położenie hotelu Piramida

Piramida znajduje się w rekreacyjnej dzielnicy Tychów – Paprocany. Jest otoczona przez Puszczę Pszczyńską i leży w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Paprocańskiego.

Okolica umożliwia bezstresowy odpoczynek na łonie natury. W 20 minut można również dotrzeć do miast aglomeracji śląskiej takich jak Chorzów, Sosnowiec, Bielsko Biała czy mazowieckiego Oświęcimia.