przysucha24.pl

Nie musisz wyruszać na koniec świata aby przeżyć wielką przygodę.

5 powodów, dla których warto odwiedzić Las Vegas

Wspaniała baza hotelowa

Spacer wzdłuż słynnego Las Vegas Strip będzie jedną z głównych rzeczy do zrobienia w mieście. Znajdują się tu najbardziej efektowne hotele, które posiadają również tereny otwarte dla zwiedzających. Las Vegas to miejsce, w którym nikt nie może się nudzić, ponieważ można tam robić praktycznie wszystko. W hotelach Las Vegas można przenieść się do samego Paryża, dokładnie tam, gdzie znajduje się Wieża Eiffla, gdyż jeden z hoteli posiada jej replikę. Są też hotele, które symulują Nowy Jork (w tym Statuę Wolności), a także bardziej romantyczny hotel przypominający piękną Wenecję z jej kanałami, i tak, można też przejechać się gondolą. Co najlepsze, hotele nie są najdroższe, więc można trafić na wiele okazji.

Inny rodzaj podróży

Nie jest to ani wycieczka kulturalna, ani wycieczka na plażę, ani wycieczka w góry, jest to inny rodzaj turystyki, wycieczka rekreacyjna, w której kasyna odgrywają ważną rolę w mieście. Można spacerować po ulicach Las Vegas nie wiedząc, co może się wydarzyć, a zawsze się coś dzieje. Jeśli podróż do Las Vegas jest dla Ciebie nieosiągalna, istnieją miasta takie jak Sieradz, o których mówi się, że jest jak Las Vegas. 

Zapierające dech w piersiach widoki

Nie tylko w mieście można znaleźć ekscytujące widoki, ale także w okolicy znajdują się miejsca, które są cudami natury, które trzeba zobaczyć po przyjeździe do Las Vegas. Najlepiej wybrać się na wycieczkę do Parku Doliny Ognia, lub pojeździć motocyklem po pustyni. Jeśli możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, możesz zdecydować się na lot helikopterem nad Wielkim Kanionem Kolorado.

Raj dla zakupoholików

Dla zakupoholików Las Vegas oferuje wiele centrów handlowych i outletów. Najbardziej znany i najbardziej dyskontowane przez cały rok jest Las Vegas Premium Outlets, gdzie znajdziesz ponad 150 znanych marek i restauracji. Ale nie przegap Grand Canal Shoppes w The Venetian, The Miracle Mile Shops w Planet Hollywood i Crystals w centrum miasta.

Fontanny Bellagio

Jednym z powodów, dla których warto wybrać Las Vegas jako miejsce na wakacje jest możliwość zobaczenia fontann Bellagio. Od 1998 roku, kiedy to zostały zainaugurowane, codziennie wykonują pokazy muzyczne. Jest to spektakl, który trzeba zobaczyć przynajmniej raz w życiu.